-->
Новокаховская ЕпархияНаш баннер:
Новокаховская Православная ЕпархияАрхив новостей

Головна сторінка

Дорогие отцы, братия и сестры!

Благословляю всем верным чадам Православной Церкви в Новокаховской епархии ежедневно в 21:00 совершать совместную молитву - читать 90-й псалом, "Живый в помощи Вышняго", с искренней молитвой к Богу как о скорейшем наступлении желанного мира, так и о том, чтобы утихли волнения и соблазны, возникающие вокруг Святой Церкви, чтобы искреннее братолюбие царствовало среди всех, кто носит высокое и почетное звание христианина.

Благодать Господа нашего Иисуса Христа, и любовь Бога Отца, и общение Святаго Духа со всеми вами. Аминь. (2Кор. 13. 13)

+Филарет, митрополит Новокаховский и Генический

Пятидесятница 2022 года от РХ

 

НОВИНИ

Престольне свято Пантелеймонівського храму
9 серпня, Нова Каховка

У день пам’яті великомученика і цілителя Пантелеїмона престольне свято відзначає Пантелеймонівський храм Нової Каховки. Божественну Літургію з нагоди храмового дня очолив Високопреосвященніший митрополит Новокаховський і Генічеський Філарет у співслужінні настоятеля храму, секретаря єпархії протоієрея Миколая Ананьїна та духовенства єпархії. По завершенні Божественної Літургії відбулося славлення коло храмової ікони. Владика звернувся до присутніх зі словами вітання та настанови, а також преподав усім благословення.

Успіння праведної Анни
7 серпня, Нова Каховка

В Неділю 8-у після П’ятидесятниці, коли звершується спомин успіння праведної Анни, матері Пресвятої Богородиці, Високопреосвященніший митрополит Новокаховський і Генічеський Філарет звершив Божественну Літургію в Іверському храмі Андріївського кафедрального собору Нової Каховки. Після читання Євангелія Його Високопреосвященство звернувся до пастви з проповіддю. По завершенні богослужіння архіпастир преподав усім благословення, а також привітав із тезоіменитством численних іменинниць, які носять ім’я праведної Анни.

Всенощна
6 серпня, Нова Каховка
Напередодні Неділі 8-ї після П’ятидесятниці Високопреосвященніший митрополит Новокаховський і Генічеський Філарет очолив служіння Всенощної в Іверському храмі Андріївського кафедрального собору Нової Каховки. Владика читав Євангеліє на утрені, помазував богомольців освяченим єлеєм та очолив Велике славослов’я.

Престольне свято Іллінського храму
2 серпня, Чонгар

У день пам’яті святого пророка Ілії Високопреосвященніший митрополит Новокаховський і Генічеський Філарет звершив Божественну Літургію в Іллінському храмі с. Чонгар Генічеського округу. У день престольного свята владиці співслужили клірик благочинія протоієрей Миколай Палагнюк, настоятель храму протоієрей Іоанн Першута, гості. По завершенні Божественної Літургії відбувся Хресний хід. Архіпастир звернувся до богомольців зі словами настанови, а також преподав усім благословення.

Всенощна
1 серпня, Нова Каховка

Напередодні пам’яті пророка Божого Ілії Високопреосвященніший митрополит Новокаховський і Генічеський Філарет очолив служіння Всенощної в Андріївському кафедральному соборі Нової Каховки. Владика читав Євангеліє на утрені, помазував богомольців освяченим єлеєм та очолив Велике славослов’я.

Недільна Літургія
31 липня, Нова Каховка

У Неділю 7-му після П’ятидесятниці, коли звершується пам’ять Святих отців шести Вселенських Соборів, Високопреосвященніший митрополит Новокаховський і Генічеський звершив Божественну Літургію в Іверському храмі Андріївського кафедрального собору Нової Каховки. Владиці співслужили соборні клірики. Після читання Євангелія Його Високопреосвященство звернувся до пастви з проповіддю.

Всенощна
30 липня, Нова Каховка

Напередодні Неділі 7-ї після П’ятидесятниці Високопреосвященніший митрополит Новокаховський і Генічеський Філарет очолив служіння Всенощної в Іверському храмі Андріївського кафедрального собору Нової Каховки. Владиці співслужили соборні клірики. Архіпастир читав Євангеліє на утрені, помазував богомольців освяченим єлеєм та очолив Велике славослов’я.


 

 

УСІ НОВИНИ ДИВІТЬСЯ ТУТ

Все права защищены © 2008 г.