Головна сторінка

Дорогие отцы, братия и сестры!

Благословляю всем верным чадам Православной Церкви в Новокаховской епархии ежедневно в 21:00 совершать совместную молитву - читать 90-й псалом, "Живый в помощи Вышняго", с искренней молитвой к Богу как о скорейшем наступлении желанного мира, так и о том, чтобы утихли волнения и соблазны, возникающие вокруг Святой Церкви, чтобы искреннее братолюбие царствовало среди всех, кто носит высокое и почетное звание христианина.

Благодать Господа нашего Иисуса Христа, и любовь Бога Отца, и общение Святаго Духа со всеми вами. Аминь. (2Кор. 13. 13)

+Филарет, митрополит Новокаховский и Генический

Пятидесятница 2022 года от РХ

Престольне свято Пантелеймонівського храму
9 серпня, Нова Каховка

У день пам’яті великомученика і цілителя Пантелеїмона престольне свято відзначає Пантелеймонівський храм Нової Каховки. Божественну Літургію з нагоди храмового дня очолив Високопреосвященніший митрополит Новокаховський і Генічеський Філарет у співслужінні настоятеля храму, секретаря єпархії протоієрея Миколая Ананьїна та духовенства єпархії. По завершенні Божественної Літургії відбулося славлення коло храмової ікони. Владика звернувся до присутніх зі словами вітання та настанови, а також преподав усім благословення.

Успіння праведної Анни
7 серпня, Нова Каховка

В Неділю 8-у після П’ятидесятниці, коли звершується спомин успіння праведної Анни, матері Пресвятої Богородиці, Високопреосвященніший митрополит Новокаховський і Генічеський Філарет звершив Божественну Літургію в Іверському храмі Андріївського кафедрального собору Нової Каховки. Після читання Євангелія Його Високопреосвященство звернувся до пастви з проповіддю. По завершенні богослужіння архіпастир преподав усім благословення, а також привітав із тезоіменитством численних іменинниць, які носять ім’я праведної Анни.

6 серпня, Нова Каховка
Напередодні Неділі 8-ї після П’ятидесятниці Високопреосвященніший митрополит Новокаховський і Генічеський Філарет очолив служіння Всенощної в Іверському храмі Андріївського кафедрального собору Нової Каховки. Владика читав Євангеліє на утрені, помазував богомольців освяченим єлеєм та очолив Велике славослов’я.

Престольне свято Іллінського храму
2 серпня, Чонгар

У день пам’яті святого пророка Ілії Високопреосвященніший митрополит Новокаховський і Генічеський Філарет звершив Божественну Літургію в Іллінському храмі с. Чонгар Генічеського округу. У день престольного свята владиці співслужили клірик благочинія протоієрей Миколай Палагнюк, настоятель храму протоієрей Іоанн Першута, гості. По завершенні Божественної Літургії відбувся Хресний хід. Архіпастир звернувся до богомольців зі словами настанови, а також преподав усім благословення.

1 серпня, Нова Каховка

Напередодні пам’яті пророка Божого Ілії Високопреосвященніший митрополит Новокаховський і Генічеський Філарет очолив служіння Всенощної в Андріївському кафедральному соборі Нової Каховки. Владика читав Євангеліє на утрені, помазував богомольців освяченим єлеєм та очолив Велике славослов’я.

Недільна Літургія
31 липня, Нова Каховка

У Неділю 7-му після П’ятидесятниці, коли звершується пам’ять Святих отців шести Вселенських Соборів, Високопреосвященніший митрополит Новокаховський і Генічеський звершив Божественну Літургію в Іверському храмі Андріївського кафедрального собору Нової Каховки. Владиці співслужили соборні клірики. Після читання Євангелія Його Високопреосвященство звернувся до пастви з проповіддю.

30 липня, Нова Каховка

Напередодні Неділі 7-ї після П’ятидесятниці Високопреосвященніший митрополит Новокаховський і Генічеський Філарет очолив служіння Всенощної в Іверському храмі Андріївського кафедрального собору Нової Каховки. Владиці співслужили соборні клірики. Архіпастир читав Євангеліє на утрені, помазував богомольців освяченим єлеєм та очолив Велике славослов’я.

УСІ НОВИНИ ДИВІТЬСЯ ТУТ