Головна сторінка

УКРАИНСКОЙ ПРАВОСЛАВНОЙ ЦЕРКВИ

Преполовення П’ятидесятниці
18 травня, Нова Каховка

У день Преполовення П’ятидесятниці Високопреосвященніший митрополит Новокаховський і Генічеський Філарет звершив Божественну Літургію в Іверському храмі Андріївського кафедрального собору Нової Каховки. Також Його Високопреосвященство очолив мале освячення води.

Акафіст Воскресінню Христовому
15 травня, Нова Каховка

Ввечері в Неділю 4-ту після Великодня Високопреосвященніший митрополит Новокаховський і Генічеський Філарет в Андріївському кафедральному соборі Нової Каховки звершив читання акафіста Воскресінню Христовому.

Неділя про розслабленого
15 травня, Нова Каховка

В Неділю 4-ту після Великодня, про розслабленого, Високопреосвященніший митрополит Новокаховський і Генічеський Філарет звершив Божественну Літургію в Андріївському кафедральному соборі Нової Каховки. Владиці співслужили соборні клірики. Після читання Євангелія Його Високопреосвященство звернувся до пастви з проповіддю. Була піднесена молитва за мир в Україні. По завершенні богослужіння архіпастир преподав усім присутнім благословення.

Всенощна в неділю про розслабленого
14 травня, Нова Каховка

Напередодні Неділі про розслабленого Високопреосвященніший митрополит Новокаховський і Генічеський Філарет очолив служіння Всенощної в Андріївському кафедральному соборі Нової Каховки. Владиці співслужили соборні клірики. Архіпастир читав Євангеліє на утрені та помазував богомольців освяченим єлеєм. Митрополит Філарет звершив також Велике славослов’я, а після відпусту благословляв прихожан.

Божественна Літургія
10 травня, Нова Каховка

У вівторок 3-ої седмиці після Великодня Високопреосвященніший митрополит Новокаховський і Генічеський Філарет звершив Божественну Літургію в Іверському (нижньому) храмі Андріївського кафедрального собору Нової Каховки. Владиці співслужили клірики єпархії. Була піднесена молитва за мир в Україні. Цього дня архіпастир молитовно відзначив свій день народження.

Богослужіння на День Перемоги
9 травня, Нова Каховка

У день Перемоги над нацизмом Високопреосвященніший митрополит Новокаховський і Генічеський Філарет звершив Божественну Літургію в Андріївському кафедральному соборі Нової Каховки. Після читання Євангелія Його Високопреосвященство звернувся до богомольців із проповіддю. Була піднесена молитва за мир в Україні. За богослужінням були особливо пом’януті спочилі воїни-визволителі та всі, хто помер у буремні дні війни.

Акафіст Воскресінню Христовому
8 травня, Нова Каховка

Ввечері в Неділю Жон-Мироносиць Високопреосвященніший митрополит Новокаховський і Генічеський Філарет звершив у Андріївському кафедральному соборі Нової Каховки читання акафіста Воскресінню Христовому. Після відпусту владика христосувався з прихожанами.

Новини докладніше:
ЗА ПОСИЛАННЯМ