Головна сторінка

духовенству, чернецтву, благочестивим мирянам
усім Православним християнам Новокаховської єпархії
Української Православної Церкви

Усі новини дивіться за посиланням

Спільне богослужіння духовенства єпархії
10 січня, Нова Каховка
За традицією, у дні Різдвяних свят усе духовенство Новокаховської єпархії збирається на спільне богослужіння. Цього року таке богослужіння було звершено 10 січня. Божественну Літургію очолив Високопреосвященніший митрополит Новокаховський і Генічеський Філарет. Владиці співслужили клірики єпархії. По завершенні богослужіння владика митрополит звернувся до кліриків зі словами вітання та настанови. Його Високопреосвященство приймав вітання від єпархіального духовенства.

Літургія Неділі після Різдва
9 січня, Бізюків монастир
В Неділю після Різдва Христового Високопреосвященніший митрополит Новокаховський і Генічеський Філарет звершив Божественну Літургію в Григоріє-Бізюковому чоловічому монастирі. Священноархімандриту обителі співслужили братія монастиря в священному сані. По завершенні богослужіння владика Філарет звернувся до братії та богомольців і прочан зі словами вітання та настанови.

Всенощна Неділі після Різдва
8 січня, Каховка
Напередодні Неділі після Різдва Христового Високопреосвященніший митрополит Новокаховський і Генічеський Філарет очолив служіння Всенощної у Покровському кафедральному соборі Каховки. Владиці співслужили соборні клірики. Його Високопреосвященство очолив полієлей, читав Євангеліє на утрені та помазував богомольців освяченим єлеєм. Після Великого славослов’я богомольців привітали вихованці недільної школи при соборі. Митрополит Філарет благословив дітей та вручив їм подарунки.

Свято Христоріздвяного храму
8 січня, Каховка
На другий день Різдва Христового Високопреосвященніший митрополит Новокаховський і Генічеський Філарет звершив Божественну Літургію у храмі на честь Різдва Христового, що в мікрорайоні Свєтлово (Каховка). Владиці співслужили клірики храму, духовенство єпархії та гості. По завершенні богослужіння присутніх привітали вихованці недільної школи при храмі. Архіпастир вручив дітлахам подарунки та звернувся до присутніх зі словами привітання та настанови. Його Високопреосвященство благословив усіх богомольців. Хор співав колядки.

Різдвяна вечірня
7 січня, Нова Каховка
Ввечері на Різдво Високопреосвященніший митрополит Новокаховський і Генічеський Філарет очолив служіння урочистої великої вечірні. Владиці
співслужили соборні клірики. По завершенні богослужіння Його Високопреосвященство привітав богомольців зі святом Різдва. Хор виконував Різдвяні колядки.

Різдво Христове
7 січня, Нова Каховка
У день Різдва по плоті Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа Високопреосвященніший митрополит Новокаховський і Генічеський Філарет звершив Божественну Літургію в Андріївському кафедральному соборі Нової Каховки. Після читання Євангелія Його Високопреосвященство виголосив Послання Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія. Були піднесені молитви за Україну та про позбавлення від епідемії. Після богослужіння владика Філарет звернувся до пастви зі словом вітання та настанови. По завершенні Літургії присутніх привітали вихованці недільної школи при кафедральному храмі. За традицією, всім дітям, які були присутні на богослужінні, були вручені Різдвяні подарунки.

«Величаєм Тя, Живодавче Христе, нас ради нині плотію рождшагося»
6 січня, Нова Каховка
Напередодні Різдва Христового Високопреосвященніший митрополит Новокаховський і Генічеський Філарет очолив служіння Всенощної в Андріївському кафедральному соборі Нової Каховки. Владиці співслужили клірики собору. Архіпастир звершив літію, після якої звернувся до богомольців із проповіддю. Владика читав Євангеліє на утрені, а також помазував численних богомольців освяченим єлеєм, та очолив Велике славослов’я. Після богослужіння хор співав колядки, а Його Високопреосвященство благословляв богомольців.