Новокаховская ЕпархияНаш баннер:
Новокаховская Православная ЕпархияАрхив новостей

Главная страница

ОФІЦІЙНА ЗАЯВА
архієпископа Новокаховського і Генічеського Філарета
щодо останніх подій в Церкві та довкола Неї

13 листопада відбувся Собор єпископів Української Православної Церкви, учасником якого я був. А потім сталося те, що нині змушує мене зробити цю Заяву. Читати повністю...

 

Останні події / Последние события / Last Events

40 дней преставления протоиерея Иоанна Терешко
16 ноября, Новая Каховка
В сороковой день преставления протоиерея Иоанна Терешко Высокопреосвященнейший архиепископ Новокаховский и Генический Филарет совершил литию в Иоанновском храме при Новокаховском епархиальном управлении. За богослужением молились участники Собрания благочинных, прошедшего под председательством владыки. Почившему доброму пастырю была возглашена «Вечная память».

Збори благочинних
16 листопада, Нова Каховка
Під головуванням Високопреосвященнішого архієпископа Новокаховського і Генічеського Філарета в приміщенні Управління Новокаховської єпархії відбулися Збори благочинних. Після початкової молитви Його Високопреосвященство ознайомив присутніх із церковними та колоцерковними подіями, які сталися 13-15 листопада цього року. Архіпастир звернув увагу присутніх на зміст своєї офіційної Заяви, опублікованої 15 листопада, та відповів на питання присутніх щодо Собору єпископів Української Православної Церкви. Позиція, висловлена в Заяві Його Високопреосвященства, знайшла повну підтримку і розуміння отців благочинних. Владика наголосив, що в нинішній украй складній ситуації потрібно розуміти: ми маємо залишатися Церквою Христовою за будь-яких обставин. Тільки так можна вірно відповісти на виклики часу; тільки так можна зберегти вірність Богу. Була обговорена потреба вчасного і відвертого інформування пастви про справжній зміст церковних подій.

Постанова Собору єпископів Української Православної Церкви
13 листопада, Київ
Собор єпископів Української Православної Церкви, який зібрався у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі 13 листопада 2018 року, заслухавши Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія про виклики, що постали протягом останнього часу перед Українською Православною Церквою, ухвалив таке: Читати повністю...

Собор єпископів Української Православної Церкви
13 листопада, Київ
На території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія відбулося засідання Собору єпископів Української Православної Церкви. Всього з 90 єпархіальних і вікарних архієреїв Української Православної Церкви, які мають право голосу, на Соборі присутні 83. Серед учасників собору — Керуючий Новокаховською єпархією Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет. За результатами засідання Собор прийняв Постанову та Заяву.

Воскресная Литургия
11 ноября, Новая Каховка
В Неделю 24-ю по Пятидесятнице Высокопреосвященнейший архиепископ Новокаховский и Генический Филарет совершил Божественную Литургию в Андреевском кафедральном соборе Новой Каховки. Владыке сослужили соборные клирики. После чтения Евангелия архипастырь обратился к богомольцам с проповедью. Была вознесена молитва о мире в Украине.

Всенощное бдение
10 ноября, Новая Каховка
В канун Недели 24-й по Пятидесятнице Высокопреосвященнейший архиепископ Новокаховский и Генический Филарет совершил Всенощное бдение в Андреевском кафедральном соборе Новой Каховки. Владыке сослужили соборные клирики. Архипастырь возглавил полиелей, читал Евангелие на утрени и помазывал богомольцев освященным елеем.

В Крестовоздвиженском храме освящён новый иконостас
8 ноября, Чкалово
Высокопреосвященнейший архиепископ Новокаховский и Генический Филарет совершил освящение новосооруженного иконостаса Крестовоздвиженского храма села Чкалово Новотроицкого благочиния.

 

Молитва у могилы пастыря
8 ноября, Рыково
В ходе посещения Генического благочиния Высокопреосвященнейший архиепископ Новокаховский и Генический Филарет совершил литию у могилы протоиерея Иоанна Терешко на кладбище посёлка Рыково. Отец Иоанн отошёл ко Господу 8 октября 2018 года.Пам’ять великомученика Димитрія Солунського
8 листопада, Догмарівка
В день пам’яті святого великомученика Димитрія Солунського Високопреосвященніший архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет звершив Божественну Літургію в Димитріївському храмі села Догмарівка Генічеського району. За богослужінням була піднесена молитва за мир в Україні. Був пом’янутий воїн Ярослав — уродженець села, який загинув, захищаючи свободу України на Сході. По завершенні Літургії владика звернувся до присутніх зі словами настанови та вітання, і преподав усім благословення.

Все права защищены © 2008 г.
Сайт создан при поддержке компании Linecore