Новокаховская ЕпархияНаш баннер:
Новокаховская Православная Епархия
Желающие оказать благотворительную помощь для окончания строительства Свято-Андреевского Собора г. Новая Каховка могут перечислить средства на следующий счет:
р/с 26002168885 в Райффайзен Банк Аваль, код банка 380805, код 22761662Архив новостей

Главная страница

НОВИНИ ЄПАРХІЇ:

Вітання представникам влади
24 серпня, Нова Каховка
Преосвященніший єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет з нагоди 25-річчя незалежності України звернувся з вітальними листами до представників влади — народних депутатів України, керівників обласних структур, районних державних адміністрацій і рад, міських та селищних голів громад, які розташовані на території Новокаховської єпархії. Керуючий Новокаховською єпархією зазначив зокрема: «Дякуючи Господу за Його милості, явлені на нас за ці вікопомні 25 років, докладімо зусиль, аби бути нам добрими чадами Божими. Згадуючи пережите, спробуймо не припуститися повторення тих помилок, які спричинили багато гіркого і сумного в нашому бутті. Намагаючись усвідомити досягнення та поразки цього часу, прагнімо вищої і досконалішої Незалежності для кожного з нас і для цілого нашого народу — тієї незалежності, про яку Христос сказав: «Пізнаєте Істину, і Істина зробить вас вільними» (Ін. 8. 32). Працюючи кожен на своєму місці для спільного добробуту, молімося, щоб Бог дав нам силу і мудрість жити в любові і мирі в соборній Державі, Закони якої ґрунтувалися би на найвищому і найдосконалішому Законі — Законі Божому, Законі Спасіння». «Бажаю Вам і Вашим ближнім та співробітникам рясних Божих благословень у трудах на благо нашої Вітчизни — Богом береженої країни нашої України! Ласка Божа хай береже нас в мирі і однодумності на многая літа!», — побажав можновладцям ієрарх.

Ювілей Незалежності відзначають молитвою
24 серпня, Каховка
З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, в усіх храмах Новокаховської єпархії Української Православної Церкви відбуваються молебні за Богом бережену Державу нашу Україну. Так, у Покровському кафедральному соборі Каховки молебний спів звершив ключар храму, Благочинний Каховського округу протоієрей Миколай Бойко у співслужінні соборного духовенства. Були піднесені посилені молитви за нашу державу, її народ, владу і військо.

Дзвін пам’яті і молитви
24 серпня, Нова Каховка
У день відзначення 25-ої річниці незалежності України під час проведення загальнонаціональної хвилини мовчання о 10:15 пролунав церковний дзвін Андріївського кафедрального собору Нової Каховки. Молитвою віруючі вшанували пам`ять усіх, хто поклав життя у боротьбі за вільну й цілісну державу.

Божественна Літургія
24 серпня, Нова Каховка
У День незалежності України Преосвященніший єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет звершив Божественну Літургію в Іверському храмі Андріївського кафедрального собору Нової Каховки. За Літургією були піднесені молитви за мир в Україні, були пом’януті полеглі захисники Вітчизни. Після читання Євангелія архіпастир звернувся до богомольців зі словами проповіді. Владика преподав причасникам Святі Тайни та благословив присутніх.

Молебень на День Незалежності
24 серпня, Нова Каховка
Як і годиться, Православні християни Нової Каховки святкування 25-річчя Незалежності України розпочали з молитви. Керуючий Новокаховською єпархією Преосвященніший єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет звершив перед початком Літургії святковий молебень за Богом бережену Державу нашу Україну. Владиці співслужили секретар Новокаховської єпархії протоієрей Миколай Ананьїн та соборні клірики. Разом із парафіянами архіпастир та духовенство молилися про мир і спокій у нашій державі, про захист України від голоду і хвороб, нашестя іноплемінників та міжусобиць, про зміцнення тих, хто поставлений у владу. Було виголошено многоліття Богом береженій країні нашій, її владі та війську і всьому боголюбивому народу нашому. Після молебного співу єпископ Філарет звернувся до пастви зі словом повчання. Владика нагадав слова святителя Філарета про те, що поганий громадянин земної Вітчизни не може бути добрим громадянином Вітчизни Небесної, і розтлумачив зміст цих слів.
З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, в усіх храмах Новокаховської єпархії Української Православної Церкви цього дня відбудуться молебні за Богом бережену Державу нашу Україну.

Воскресная Литургия
21 августа, Новая Каховка
В Неделю 9-ю по Пятидесятнице Преосвященнейший епископ Новокаховский и Генический Филарет совершил Божественную Литургию в Андреевском кафедральном соборе Новой Каховки. После Евангелия владыка обратился к пастве со словами проповеди, посвященной чуду хождения по водам. Была вознесена молитва о мире в Украине. Архипастырь преподал причастникам Святые Тайны, а по окончании богослужения благословил присутствующих в храме.

Всенощное бдение
20 августа, Новая Каховка
В канун Недели 9-й по Пятидесятнице Преосвященнейший епископ Новокаховский и Генический Филарет возглавил служение Всенощного бдения в Андреевском кафедральном соборе Новой Каховки. Владыке сослужили соборные клирики. Архипастырь читал Евангелие на утрени и помазывал богомольцев освященным елеем.

Преображение Господне
19 августа, Новая Каховка
В день Преображения Господня Управляющий Новокаховской епархией Украинской Православной Церкви Преосвященнейший епископ Новокаховский и Генический Филарет совершил Божественную Литургию в Андреевском кафедральном соборе Новой Каховки. После Евангельского чтения владыка обратился к присутствующим со словами проповеди. Была вознесена молитва о мире в Украине. По окончании богослужения было совершено обыкновенное в этот день освящение плодов.

Всенощное бдение
18 августа, Новая Каховка
В канун Преображения Господня Преосвященнейший епископ Новокаховский и Генический Филарет возглавил служение Всенощного бдения в Андреевском кафедральном соборе Новой Каховки. Владыке сослужили соборные клирики. Архипастырь возглавил литию, на утрени читал Евангелие и помазывал богомольцев освященным елеем.

Читати всі новини

Все права защищены © 2008 г.
Сайт создан при поддержке компании Linecore