07.07.2014  Заупокійна Літургія в Києво-Печерській Лаврі

Преосвященніший єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет співслужив Місцеблюстителю Київської Митрополичої кафедри Високопреосвященнішому митрополиту Чернівецькому і Буковинському Онуфрію та сонму ієрархів під час заупокійної Літургії, яку було звершено на площі перед Успенським собором Києво-Печерської Лаври.

На площі перед Успенським собором Києво-Печерської Лаври Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій очолив Заупокійну літургію та відспівування спочилого Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира.

Його Високопреосвященству співслужили: представник Святішого Патріарха Кирила митрополит Волоколамський Іларіон, представники Помісних Церков: Константинопольської — митрополит Едмонтонський і Західної Канади Іларіон та архієпископ Телміський Іов, Єрусалимської — митрополит Вострський Тимофій, Грузинської — митрополит Зугдідський і Цаїський Герасим та митрополит Некреський Сергій, Сербської — єпископ Моравічський Антоній, Польської — архієпископ Люблінський і Холмський Авель, Американської — єпископ Толедський Олександр, Руської Православної Церкви Закордоном — архієпископ Берлінський Марк, митрополит Кишинівський і всієї Молдови Володимир, представник Білоруської Православної Церкви єпископ Туровський і Мозирський Леонід, єпископат Української Православної Церкви, чисельне духовенство.

За богослужінням голови делегацій оголосили листи співчуття від Предстоятелів Помісних Церков.