27.07.2014  Поховання воїна Олега

Доблесний воїн Олег Ліфінцев загинув уже понад місяць тому. Він був у числі бійців, які знаходилися в збитому терористами військовому літаку ІЛ-76, та лише нещодавно тіло загиблого доставили на його малу батьківщину, в Каховку. І в недільний день на міській площі зібралися каховчани — від наймолодших до найстарших; прийшли товариші по службі і друзі по навчанню. Спочатку відбувся траурний мітинг, в ході якого виступили представники влади, війська, друзі загиблого. А потім, серед благоговійного мовчання безлічі людей, Преосвященніший єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет у співслужінні духовенства відправив поховання воїна Олега. «Були сказані правильні слова, — зауважив владика в короткій проповіді перед початком чину. — Та нині настає час не слів, а молитви. Молитви про упокоєння воїна Олега. Молитви про те, щоб мир запанував на нашій землі. Молитви про те, щоб ніколи більше нам не доводилося ховати таких людей, як Олег». Потім, після зворушливого чину, труна з тілом загиблого була віднесена до місця вічного упокоєння.