13.08.2014  Сороковий день від дня преставлення Блаженнішого Митрополита Володимира

У день початку роботи Собору єпископів звершено Божественну літургію та відслужено панахиду. За богослужіннями молився Керуючий Новокаховською єпархією Преосвященніший єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет, який прибув до Києва для участі в Архієрейському соборі Української Православної Церкви.
На 40-й день по смерті Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, на площі Дальніх печер Києво-Печерської Лаври, Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій у співслужінні членів Священного Синоду Української Православної Церкви звершив Божественну літургію.
За богослужінням були піднесені сугубі молитви за упокій Блаженнішого Митрополита Володимира та про успіх Собору єпископів, який має обрати нового Предстоятеля Української Православної Церкви.
По завершенні Літургії, на місці поховання Блаженнішого Митрополита Володимира було звершено панахиду по приснопам’ятному Предстоятелю Української Православної Церкви.