13.08.2014  Архієрейський собор Української Православної Церкви

У Трапезній палаті храму Антонія та Феодосія Печерських розпочав роботу Собор єпископів Української Православної Церкви.
Засідання розпочалося молитвою прикликання Святого Духу та заупокійною літією за спочилим Предстоятелем Української Православної Церкви Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Володимиром.
На соборі єпископів присутні 78 ієрархи УПЦ, з яких 52 правлячих, 22 вікарних, та 4 (з 9) заштатних.
Після доповіді Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія, Собор єпископів обрав робочі органи Собору, затвердив Регламент та Процедуру обрання Предстоятеля УПЦ.
Після вирішення організаційних питань відбулося обрання нового Предстоятеля Української Православної Церкви.
Керуючий Новокаховською єпархією Української Православної Церкви Преосвященніший єпископ Новокаховский і Генічеський Філарет був включений до складу редакційної комісії Собору.