13.08.2014  Обрано нового Предстоятеля Української Православної Церкви

Собор єпископів УПЦ обрав Предстоятелем УПЦ Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія
Рішенням Собору єпископів Української Православної Церкви
Предстоятелем Української Православної Церкви обрано Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія. За нього віддали голоси 48 єпископів Української Православної Церкви.
Голосування відбувалося у 2 тури. Після 1-го туру голоси лідерів розподілилися наступним чином: митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій — 36, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній — 24, митрополит Вінницький і Барський Симеон — 9.
Голова лічильної комісії Собору Високопреосвященніший митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій оголосив результати підрахунку голосів. А дзвони Великої Лаврської дзвіниці о 15:54 сповістили весь православний світ про обрання Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.