13.08.2014  Подячний молебень

Собор єпископів УПЦ завершив роботу Подячним молебнем в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври. Преосвященніший єпископ Філарет взяв участь у цьому молебні.
Після оголошення результатів голосування учасників Собору єпископів УПЦ, обраний і наречений Митрополитом Київським і всієї України митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій відслужив в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври подячний молебень.
Наприкінці богослужіння новообраному Предстоятелю Української Православної Церкви було виголошено многоліття.
Обраний Предстоятель звернувся до віруючих з першим первосвятительським словом
ДО РЕЧІ: Початок шляху нового Предстоятеля був ознаменований такою подією: до Успенського собору Києво-Печерської Лаври влетів білий голуб. Птах залетів під церковні склепіння саме тоді, коли новообраний Митрополит Онуфрій мав починати перший молебень у новому статусі. У світлий знак хочеться вірити, бо ж для країни, яка потерпає від війни, голуб є явним символом миру; для всіх же християн білий голуб є відомим іконописним знаком Святого Духа. Сподіваємося, що самі дією Святого Духа Господь утвердить в нашій країні мир, і Предстоятельство Блаженнішого митрополита Онуфрія буде мирним і натхненним! Дай, Боже!