28.08.2014  «Музика рідного дому…»

На запрошення керівництва дитячого будинку «Радість», Преосвященніший єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет разом із благочинним Каховського округу протоієреєм Миколаєм Бойком та ключарем Андріївського кафедрального собору Нової Каховки протодияконом Димитрієм Ракочею взяв участь в урочистостях із нагоди Дня випускників. Цього року дитячий будинок, який став для молодих людей справжнім домом, полишають четверо його вихованців: Лілія, Артем, Вадим та Владислав. Молодих людей, які щойно стали на шлях самостійного життя, вітали їхні друзі та вихователі, сім’ї благодійників. Зворушливо і по-материнському говорила до своїх «діточок» директор дитячого будинку Ю. Є. Блищик. Преосвященніший єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет звернувся до випускників зі словами вітання й настанови. Владика закликав молодих людей перш за все намагатися справжніми людьми, опановувати складну науки по-справжньому людського життя. Від Церкви випускникам були вручені іконки та натільні хрестики. А ще владика Філарет вручив кожному випускнику матеріальну допомогу від парафіян православних храмів Новокаховської єпархії. На завершення церемонії прощання всі — і вихованці, і випускники — проспівали пісню «Музика рідного дому», яка вважається гімном дитячого будинку.