19.09.2014  День міста

У день міста Каховки в палаці культури «Меліоратор» відбулося урочисте засідання, в якому взяв участь Керуючий Новокаховською єпархією Преосвященніший єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет. Владику супроводжували благочинний Каховського округу протоієрей Миколай Бойко та ключар андріївського кафедрального собору протодиякон Димитрій Ракоча. Урочистості розпочалися Гімном України у виконанні дитячого хору.

Архіпастир, звертаючись до присутніх у залі, побажав землякам у черговий день народження міста миру і злагоди. «Ми називаємо Тараса Шевченка пророком, часто цитуємо його вірші та рідко замислюємося над справжнім смислом і глибиною його рядків, — відзначив владика. — «Свою Україну любіть, Любіть її… во время люте… за неї Господа моліть», — ці слова Кобзареві хай стануть для нас закликом, який кожен має виконати, якщо справді любить нашу землю». Під час урочистостей до учасників звернулися представники влади; свою майстерність продемонстрували творчі колективи міста й району.