04.11.2014  Двадцятиріччя Казанської парафії у Таврійську

Преосвященніший єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет очолив урочисте богослужіння з нагоди престольного свята Казанського храму міста Таврійськ та двадцятиріччя утворення Казанської парафії. Особливістю святкової Літургії була участь у ній священиків, які в різний час несли послух у цій парафії. Деякі з них служать в інших храмах Новокаховської єпархії; двоє — в інших єпархіях: протоієрей Анатолій Герасимчук — у Кіровоградській, а протоієрей Юрій Щербан — у Херсонській. Отже, у співслужінні собору дванадцяти священиків архіпастир звершив Божественну Літургію. Владика вручив благословенні грамоти тим, хто особливо попрацював на благо Церкви, допомагаючи парафії в різний час. Подяки благодійникам були вручені і настоятелем парафії протоієреєм Василій Бабичем. Наприкінці урочистостей владика Філарет подякував отцю настоятелю за особливу молитовну атмосферу богослужіння і закликав благословення Боже на всіх парафіян.