18.12.2014  «Щедрий Миколай»

З благословення Преосвященнішого єпископа Новокаховського і Генічеського Філарета, клірик Андріївського кафедрального собору Нової Каховки ієромонах Іларіон (Воскобойников) узяв участь у відкритті святкового ярмарку «Щедрий Миколай». Отець Іларіон передав для дітей солодощі та іконки для бійців, які перебувають у зоні АТО; на звороті ікон містяться слова молитви за мир в Україні. Мета проведення виставки — благодійна допомога дітям та воїнам, які перебувають у зоні проведення АТО. Разом із ярмарком відбулася низка благодійних акцій на підтримку дітей Донеччини та Луганщини. Протягом святкового ярмарку працювала експозиція «Діти міста — дітям зони АТО», на якій усі бажаючі могли придбати кращі роботи дітей та молоді, а виручені кошти, разом із теплими речами, одягом і подарунками передати для дітей Донбасу.