23.12.2014  Засідання Священного Синоду

Преосвященніший єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет узяв участь в підсумковому засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви, яке відбулося в Києві під головуванням Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї Україні Онуфрія.
У Синодальній залі резиденції Блаженнішого Митрополита Онуфрія відбулося підсумкове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви. Під час роботи Священного Синоду Предстоятелем Української Православної Церкви Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Онуфрієм були підписані Звернення до Президента України з приводу кризової ситуації в українському суспільстві та Звернення до Президента та Прем’єр-міністра України з приводу пільг на природний газ для релігійних організацій.
Перед Предстоятелем та Священним Синодом звітували голови Синодальних установ. Зі звітом, присвяченим роботі Синодальної Літургічної комісії Української Православної Церкви, виступив її голова, Преосвященніший єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет. За результатами звіту Священний Синод ухвалив наступне:
ЖУРНАЛ № 69
У засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія —
СЛУХАЛИ:
Звіт голови Літургічної комісії при Священному Синоді Української Православної Церкви Преосвященного єпископа Новокаховського і Генічеського Філарета про діяльність очолюваної ним Комісії у 2014 році.
УХВАЛИЛИ:
1. Схвалити роботу Літургічної комісії при Священному Синоді Української Православної Церкви у 2014 році.
2. Подякувати голові Літургічної комісії при Священному Синоді УПЦ Преосвященному єпископу Новокаховському і Генічеському Філарету за понесені труди.