11.01.2015  «Добрий вечір тобі, пане господарю»

В Каховському районному будинку культури відбувся традиційний концерт духовної музики «Добрий вечір тобі, пане господарю!», організований Новокаховською єпархією Української Православної Церкви за сприяння та участі Каховських районних адміністрації та ради, Каховської міської ради.

В холі гостей зустрічав оркестр Каховської школи мистецтв.

А самий концерт розпочався виступом вихованців недільної школи Покровського кафедрального собору Нової Каховки.

В різноманітній концертній програмі глядачі побачили та почули виступи церковних та світських колективів, солістів.

Свою майстерність у співі, грі на музичних інструментах та танцях продемонстрували як зовсім маленькі, так і дорослі артисти, професіонали та аматори.

Серед гостей — хор Бериславської музичної школи, архієрейський хор Андріївського кафедрального собору Нової Каховки, чоловічий квінтет, диякон Михайло Гнатюк.

До присутніх із вітаннями звернулися заступник Каховського міського голови та Керуючий Новокаховською єпархією.

А завершилося Різдвяне свято співом колядки «Добрий вечір тобі, пане господарю», яку зведений церковний хор виконав разом із глядацьким залом.