17.01.2015  Мітинг-реквієм пам’яті загиблих під Волновахою

В Новій Каховці на площі перед кінотеатром «Юність» відбувся мітинг-реквієм, присвячений пам’яті загиблих під Волновахою.

На жалóбному зібранні виступив Новокаховський міський голова Володимир Іванович Коваленко. Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

З благословення Преосвященнішого єпископа Новокаховського і Генічеського Філарета, у мітингу взяв участь і виступив зі словом Секретар Новокаховської єпархії протоієрей Миколай Ананьїн.

Преосвященніший єпископ Філарет молився за душі невинно убієнних мирних громадян’ які загинули під Волновахою, за Літургією в день пам’яті преподобного Серафима Саровського. З благословення Його Преосвященства, в храмах єпархії відбуваються заупокійні богослужіння за жертвами страшної трагедії.