19.01.2015  Зі святою водою — до виконкому

Стало вже доброю традицією, що в день Богоявлення з благословенням і окропленням освяченою водою Преосвященніший єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет приходить до Новокаховського виконкому. Тут владика звершує короткий молебень, а потім окроплює приміщення Великою Аґіасмою. Так і цього року Його Преосвященство завітав до адміністративно будівлі і окропив численні приміщення освяченою водою, під спів тропаря Богоявлення. Владика вітав працівників зі святом та бажав успіхів у служінні людям — кожному на своєму місці і на своїй посаді. Насамкінець Його Преосвященство окропив освяченою водою приміщення Залу засідань, де саме відбувалася велика нарада. Всі присутні на чолі з міським головою Володимиром Коваленком отримали благословення і також були окроплені водою. Владика побажав всім Божої допомоги у добрих справах, а також миру і однодумності.