15.02.2015  Молитва про воїнів-інтернаціоналістів

У Новокаховській єпархії відбулися заходи з нагоди річниці виведення військ з Афганістану — дня, коли в Україні вшановують всіх воїнів, які брали участь у бойових діях на територіях інших держав.

Преосвященніший єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет за вечірнім богослужінням напередодні Стрітення закликав паству до спільної молитви за спокій душ померлих воїнів-інтернаціоналістів та за здравіє живих героїв. В самий день свята Його Преосвященство молився за воїнів-інтернаціоналістів за Божественною Літургією в Архангело-Михайлівському храмі с. Мала Лепетиха.

В Іоанно-Предтеченському храмі при Новокаховському єпархіальному управлінні, з благословення Преосвященнішого єпископа Філарета, протоієрей Сергій Коваль відправив панахиду за загиблими воїнами-«афганцями».

За богослужінням молилися воїни-інтернаціоналісти.

Секретар Новокаховської єпархії протоієрей Миколай Ананьїн узяв участь у міських заходах із вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

В Покровському соборі Каховки також молитовно вшанували воїнів. У день Стрітення Господнього воїнське братство інтернаціоналістів зібралося в Покровському соборі, щоб помолитися за спочилих своїх товаришів. За Божественною Літургією на Стрітення в Покровському Соборі молилися також за всіх живих воїнів-інтернаціоналістів. Біля меморіалу воїнам-інтернаціоналістам відбувся мітинг за участі керівництва району й міста, громадськості.

Подібні заходи відбулися в усіх благочиніях Новокаховської єпархії.