21.02.2015  Молитва за загиблих

У річницю масової загибелі людей у Києві Преосвященніший єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет перед початком вечірнього богослужіння звершив поминовення всіх, убієнних у Києві 18–21 лютого. Владиці співслужили соборні клірики; молитовно співав хор духовенства.

Довго лунала низка імен тих із загиблих, чия особистість встановлена; потім було сумне продовження: «і всіх убієнних братій і сестер наших», — оскільки, на превеликий жаль, і донині немає повного переліку жертв тих страшних днів. Була виголошена «Вічна пам’ять» загиблим і померлим.

Наприкінці заупокійної відправи архіпастир звернувся до присутніх із коротким словом. «Хай Господь упокоїть душі убитих і померлих від ран та хвороб у ті дні. Хай Господь упокоїть душі всіх, хто загинув після того. Хай Господь благословить миром нашу Україну», — завершив владика.