23.02.2015  Зустріч у міській раді

Духовенство Новокаховської єпархії на чолі з Преосвященнішим єпископом Новокаховським і Генічеським Філаретом узяло участь в зустрічі представників християнських конфесій Таврійського краю з представниками влади та силових структур. Керуючого Новокаховською єпархією супроводжували секретар єпархії протоієрей Миколай Ананьїн та клірик Андріївського кафедрального собору ієромонах Іларіон (Воскобойников). В зустрічі узяв участь Новокаховський міський голова В. Коваленко, Дніпрянський селищний голова В. Морлок, Райська селищна голова Н. Макарова, Таврійський міський голова М. Різак, керуючий справами міськвиконкому В. Акуленко, керівник відділу праці та соціального захисту виконкому О. Стоянчук, начальник міського відділу внутрішніх справ А. Плюшкін, представник військового комісаріату лейтенант А. Курінний, та Служби безпеки України, журналісти місцевих ЗМІ. На зустрічі була підписана Спільна заява представників християнських конфесій, в якій висловлене спільне бачення нинішньої ситуації та шляхів вирішення складних проблем, що стоять перед суспільством. Представники силових структур відповіли на питання присутніх. Лейтенант Курінний А.В. роз’яснив особливості мобілізаційної підготовки та призову на військові збори віруючих, змістовно відповів на всі питання, які стосуються мобілізації в нашому місті.
Як відзначив міський голова Таврійська Микола Різак, ця заява є дуже слушною і своєчасною: «Сьогодні, коли в суспільстві така напружена ситуація, важливо щоб ця декларація була не лише на папері, а й в практичній дії». Та як наголосив єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет, ця заява – не початок роботи, а результат давно сформованого спільного бачення різних конфесій. На завершення зустрічі було прийнято звернення до керівництва Херсонської області з ініціативою утворення Обласної ради церков та релігійних організацій, до якої увійшли б представники єпархії і обласних регіональних об’єднань релігійних організацій. Зустріч пройшла у конструктивній атмосфері.