13.03.2015  Допомога воїнам

Щоразу в засобах масової інформації ми читаємо новини про передачу жителям та військовим в зону АТО різної допомоги. Новокаховська єпархія Української Православної Церкви не залишається осторонь проблеми і вже неодноразово передавала військовим та жителям в зону проведення АТО різну допомогу. Цього разу в Новокаховському Єпархіальному Управління відбулась зустріч Преосвященнішого єпископа Новокаховського і Генічеського Філарета з волонтером Ольгою Даниловою. Під час зустрічі владика Філарет передав бійцям Збройних Сил України, які знаходяться в зоні проведення антитерористичної операції, взуття, яке вкрай необхідне їм сьогодні. Для духовної ж підтримки солдатів волонтер отримала іконки з молитвами воїна. Солдатські чоботи — берці — було придбано на кошти віруючих Новокаховської єпархії.