14.04.2015  Волонтер нагороджена церковним орденом

У день престольного свята Іверського храму Андріївського кафедрального собору Нової Каховки, за соборним богослужінням всього духовенства Новокаховської єпархії, з благословення Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія волонтер Ольга Данилова за старанні труди з допомоги солдатам, які проходять військову службу на території проведення антитерористичної операції, а також іншу доброчинну діяльність, була нагороджена орденом своєї небесної покровительниці — рівноапостольної княгині Ольги. Нагорода була вручена Керуючим єпархією — Преосвященним єпископом Новокаховським і Генічеським Філаретом.

З початком проведення антитерористичної операції на Сході нашої Держави, Ольга виступала ініціатором численних доброчинних акцій з допомоги воїнам, передавала бійцям Святе Письмо, іконки з молитвами воїна, взуття , засоби захисту та інше, придбане коштом віруючих Новокаховської єпархії. Вручаючи високу нагороду, владика Філарет сказав: «Ця тендітна жінка несе на своїх плечах важкий і відповідальний вантаж, в прямому й переносному розумінні цих слів. Вона допомагає нашим воїнам, йдучи туди, куди бояться йти сильні і мужні чоловіки — під кулі і снаряди. Бажаю Вам, Ольго, щоб Ваші і наші підопічні були живі і здорові, і щоби Ви якнайскоріше мали змогу повертатися до «мирного» волонтерства. Хай Господь дарує мир нашій країні! Хай береже Вас Бог!».