16.04.2015  Нагороди членам військово-патріотичного клубу «Каховка»

Преосвященніший єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет в єпархіальному управлінні провів зустріч із членами Громадської організації «Новокаховський військово-патріотичний клуб «Каховка». Владика привітав активістів зі Світлим Христовим Воскресінням та вручив їм на молитовну згадку святі ікони.

За старанні труди на благо Святої Церкви та Вітчизни єпископ Філарет вручив нагороди Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія членам клубу. Заступник керівника ГО ВПК «Каховка» Володимир Васильович Федченко, заступник начальника штабу ГО ВПК «Каховка» Сергій Сергійович Гончаров, відповідальний за роботу з молоддю ГО ВПК «Каховка» Євген Володимирович Кишкін, пошуковик і історик ГО ВПК «Каховка» Олексій Володимирович Супрунов, сапер пошукової групи ГО ВПК «Каховка» Анатолій Дмитрович Єрастов були нагороджені Благословенними грамотами Його Блаженства. А керівник громадської організації «Військово-патріотичний клуб «Каховка» Анатолій Анатолійович Обелець був нагороджений Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм Орденом Почаївської ікони Божої Матері.

Головною метою діяльності військово-патріотичного клубу «Каховка» є пошук і перепоховання з усіма почестями останків загиблих воїнів Великої Вітчизняної війни. Дуже часто, дякуючи праці пошуковців, знаходяться останки тих, хто для рідних і знайомих до цього часу рахувався безвісті зниклим. Важливим є те, що над знайденими останками воїнів-визволителів звершуються заупокійні богослужіння, і відомі та невідомі останки з молитвою знаходять свій спокій і нашій землі.

Члени «Каховки» займаються не лише пошуковою роботою. Коли на нашу землю прийшла біда, пошуковці стали до лав української армії, щоб боронити свободу і єдність нашої країни. Приклад в цьому їм подає керівник клубу: Анатолій Обелець наразі є офіцером однієї з військових частин, які виконують свій обов’язок на Сході України, в зоні проведення АТО. Воїни-християни не лише мужньо захищають Батьківщину, але й морально підтримують своїх товаришів, розповідаючи про Христа та подаючи приклад християнського ставлення до людей і подій. Після завершення церемонії нагородження владика Філарет та Анатолій Обелець тривалий час спілкувалися. Анатолій Анатолійович розповідав про важкі будні війни, а владика розказував про допомогу, яку Церква надає військовим та постраждалому мирному населенню.