24.04.2015  Роковини Чорнобильської трагедії

У другому кафедральному місті єпархії, Генічеську, відбулися заходи з нагоди 29-х роковин Чорнобильської трагедії.

У кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці настоятелем собору благочинним Генічеського району Іоанном Щербаном у співслужінні настоятеля храму великомученика Георгія на Генічеській Гірці протоієрея Олександра Дьомкіна та клірика кафедрального собору священика Ростислава Гогалюка було відправлено панахиду по загиблим у Чорнобильській катастрофі. Після цього в районному будинку культури відбулася літературно-музична композиція «Незгойна рана землі» та церемонія покладання квітів до монументу Скорботної матері.

У заходах взяли участь перший заступник голови Генічеської районної державної адміністрації Олексій Сищенко, заступник Генічеського міського голови Андрій Євстратов, керуючий справами районної ради Ігор Романенко, керівники та спеціалісти відділів апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації, чорнобильці, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, представники громадських організацій та місцевих засобів масової інформації. На завершення для чорнобильців та ліквідаторів організовано поминальний обід.