24.07.2015  Ольгинський храм відзначив престольне свято

Преосвященніший єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет очолив Божественну Літургію в день храмового свята Ольгинської парафії села Ольгине Бериславського району. Владиці співслужили благочинний Бериславського округу протоієрей Олександр Михайленко, настоятель храму ієромонах Філарет (Хомуха), клірики Новокаховського та Нововоронцовського благочиній.

Після Євангелія архіпастир звернувся до присутніх зі словами проповіді на слова Апостольського читання. Була піднесена молитва за мир в Україні.

На заупокійній єктенії була пом’янута багаторічна церковна трудівниця, раба Божа Ірина, яка відійшла до Господа напередодні храмового свята.

Після Літургії відбувся Хресний хід довкола храму. По завершенні богослужіння владика вручив благословенні грамоти активним парафіянам. Всім присутнім було запропоновано смачну трапезу.