04.08.2015  Вічна пам’ять воїну Петру

На Бериславщині прощалися із загиблим в зоні проведення АТО воїном Петром Кривоусом — солдатом ЗСУ, який загинув поблизу Курахова на Донеччині 31 липня 2015 року.
Петро народився 25 березня 1976 року в Одрадокам’янці, отримав середню спеціальну освіту, відслужив строкову службу у війську. 31 липня 2014 року пішов на військову службу, а рівно через рік загинув під час мінометного обстрілу. В Одрадокам’янці залишилися вдова та двоє дітей.
Віддати останню шану воїні прийшли земляки, представники керівництва району і села, представники громадськості та знайомі і друзі.
З благословення Преосвященнішого єпископа Новокаховського і Генічеського Філарета, чин поховання воїна Петра звершив Секретар Новокаховської єпархії протоієрей Миколай Ананьїн у співслужінні з керівником єпархіального місіонерського відділу ієромонахом Іларіоном Воскобойниковим та керівником відділу співпраці зі Збройними силами протоієреєм Георгієм Яковчуком. Чин поховання співав хор духовенства Андріївського кафедрального собору Нової Каховки.
Вічна пам’ять воїну Петру!