19.08.2015  Солодкі вітання

З благословення Преосвященнішого єпископа Новокаховського і Генічеського Філарета, парафіями Новокаховської єпархії була надана традиційна благодійна допомога фруктами, зібраними у день Преображення Господнього. Адресатами допомоги стали, зокрема, підопічні інтернатів та воїни, які несуть служіння на території єпархії.

Так, голова єпархіального відділу співпраці зі Збройними силами протоієрей Георгій Яковчук передав солодкі вітання воїнам, які служать в частинах і на постах поблизу Нової Каховки.

Клірик Андріївського кафедрального собору Нової Каховки ієромонах Іларіон (Воскобойников) передав благословенні плоди дітям в інтернат.

Настоятель Георгіївського храму с. Генічеська Гірка протоієрей Олександр Дьомкін привітав військових на посту в Сальково і також передав захисникам Вітчизни освячені в день свята фрукти.