24.08.2015  Молебний спів у день державного свята

З благословення Преосвященнішого єпископа Новокаховського і Генічеського Філарета, в усіх храмах Новокаховської єпархії в день державного свята — Дня Незалежності України — були відправлені молебні.

Керуючий Новокаховською єпархією Преосвященніший єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет очолив служіння молебного співу в Іверському храмі Андріївського кафедрального собору Нової Каховки. Владиці співслужили соборні клірики. За богослужінням підносилися посилені молитви про даруванням миру нашій країні, про Боже благословення всім нам. Вірні уклінно молилися «за всіх і за вся».

По завершенні відправи владика звернувся до пастви зі словами проповіді. Архіпастир закликав до дієвої любові до України, порівнявши любов до Вітчизни з любов’ю до Матері. Його Преосвященство зазначив, що кожен день має починатися для віруючої людини з гарячої молитви за Батьківщину; такі ж молитви щодня підносяться в усіх храмах Української Православної Церкви.

Радісно, що за богослужінням молилися не лише постійні парафіяни, але й ті з новокаховчан, які відвідують храм нечасто.