01.09.2015  Благословення на новий навчальний рік

З благословення Преосвященного єпископа Новокаховського і Генічеського Філарета духовенство Новокаховської єпархії брало участь в урочистих заходах присвячених початку нового навчального року.

Так, секретар єпархії протоієрей Миколай Ананьїн відвідав Новокаховський коледж Таврійського Державного Агротехнічного Університету, де взяв участь в урочистій лінійці, присвяченій Дню Знань. Звертаючись до присутніх, отець Миколай привітав викладацьку корпорацію, студентів та їх батьків з початком нового навчального року, а також побажав Божої допомоги і благословення Господнього в подальшому навчанні. Також священик зауважив, що збереження миру в своєму серці є головною умовою для настання миру в нашій Державі.

Клірики Покровського кафедрального собору Каховки та Андріївського кафедрального собору Нової Каховки відвідали школи міста Каховка, де взяли участь в урочистостях із нагоди початку нового навчального року.
Настоятель Іллінського храму Одрадокам’янки священик Віталій Житко (на фото) відвідав Одрадокам’янську середню школу, де брав участь у заходах із нагоди початку нового року навчання. А в музеї, за участі школи та Новокаховської єпархії, було відкрито стенд православної культури. Тут планується проводити заходи, пов’язані з вивченням православних звичаїв та культури. Першокласники отримали в благословення на навчання святі іконки.