27.10.2015  Молодіжне паломництво до Одеси

З благословення Преосвященнішого єпископа Новокаховського і Генічеського Філарета, завдяки підтримці добрих людей-благодійників під час осінніх канікул молоді парафіяни з Каховки та Нової Каховки здійснили паломницьку поїздку до Одеси. Молодь супроводжували голова молодіжного відділу єпархії диякон Михайло Гнатюк, а також клірики Андріївського кафедрального собору Нової Каховки Іларіон (Воскобойников) та ієромонах Філарет (Хомуха).

Паломники спочатку завітали до жіночого Свято-Михайлівського монастиря, де відвідали Музей християнської Одеси та храм монастиря, далі — Успенський Патріарший монастир, Іверський та Іллінський монастирі, Успенський Собор та Спасо-Преображенський кафедральний собор. Молодь помолилася біля великих святинь одеського краю та прикластися до мощей святих, які просяяли в Одеській землі.

Надвечір дісталися до Оперного театру, а потім, зійшовши знаменитими Потьомкинськими сходами, знову сіли в автобус, щоб відправитися додому. Учасники поїздки отримали на згадку подарунки.