21.11.2015  День гідності та свободи

Біля пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку відбулися урочисті заходи до Дня гідності та свободи.

З благословення Преосвященнішого єпископа Новокаховського і Генічеського Філарета, в них узяв участь секретар Новокаховської єпархії протоієрей Миколай Ананьїн. Звертаючись до присутніх, отець Миколай звернув увагу на історичне минуле нашого народу, згадавши наших пращурів-козаків, для яких гідність, свобода і воля були сенсом життя. Вони не соромилися дивитися в очі один одному, вони завжди були готові покласти свої життя заради чистоти віри Христової та рідної землі.

Священик побажав присутнім мужності, терпіння й міцної віри на шляху відбудови нашої Держави. Благословляючи присутніх на мітингу, він нагадав про великого помічника віруючого народу — Архангела Михаїла, пам’ять якого Свята Церква вшановує в цей день.