28.11.2015  Пам’яті жертв Голодомору

Представники влади та підприємств різних форм власності, депутати районної та міської рад, громадські організації, учнівська молодь міста Генічеськ прийняли участь в ході вшанування пам’яті жертв голодоморів. Завершилася вона біля пам’ятного знаку, де пройшла панахида, яку провів благочинний Генічеського округу, настоятель собору на честь Різдва Пресвятої Богородиці, протоієрей Іоанн Щербан.

У цей день усі згадували про жертв голодомору, а ведучі РБК розповіли про ті страшні для України часи. Усі присутні на мітингу-реквієму поклали квіти до пам’ятного знаку і запалили свічки. Правду про минуле нашої держави необхідно знати, щоб перешкодити повторенню тих подій.

О 16:00 годині в Генічеському районі проходила загальнонаціональна хвилина мовчання. У церквах лунали дзвони, а люди поставили свічки на підвіконнях своїх осель в пам’ять про мільйони втрачених життів. У Генічеському краєзнавчому музеї, районній та міських бібліотеках проходять тематичні виставки, присвячені голодомору.

28 листопада в РБК почала працювати виставка місцевого художника Володимира Шпака. Його роботи розповідають про наслідки жахливої голодної смерті в Україні, коли загинули мільйони людей, причому в переважній більшості випадків — діти.

За інформацією відділу культури Генічеської РДА.