28.11.2015  Пам’ять жертв Голодомору

З благословення Преосвященнішого єпископа Новокаховського і Генічеського Філарета, ключар Покровського кафедрального собору протоієрей Миколай Бойко взяв участь у заході, присвяченому пам’яті жертв Голодомору.

На мітингу-реквіємі були присутні міський голова Андрій Дяченко, глава Каховської районної державної адміністрації Валерій Салтиков, численні мешканці Каховки. Отець Миколай біля пам’ятник жертвам Голодомору звершив літію, а також звернувся з до всіх учасників зі словами повчання.

Після хвилини мовчання всі бажаючі змогли поставити свічку біля кам’яного хреста. Також кожен учасник мітингу отримав по шматочку хліба на знак пам’яті тих страшних років. Тоді, в 1932–33 роках щохвилини від голоду вмирало 17 українців.