15.12.2015  Ювілей духівника єпархії

Духівник Новокаховської єпархії, настоятель Різдво-Богородичного храму села Князе-Григорівка Великолепетиського району протоієрей Миколай Протасевич молитовно відзначив 85-річчя від дня народження.

Вранці шановний ювіляр звершив Божественну Літургію у співслужінні кліриків єпархії.

А опівдні в храмі відбувся урочистий молебень, який очолив Преосвященніший єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет.

Владиці співслужило духовенство єпархії.

За відправою молилися багато богомольців, які прибули привітати свого духовного отця.

Зібралася і велика родина батюшки: діти, онуки, правнуки.

По завершенні подячного молебня єпископ Філарет вручив отцю Миколаю Протасевичу орден святителя Димитрія Ростовського, якого священнослужитель удостоєний Блаженніший Митрополитом Онуфрієм за багаторічне сумлінне служіння Богові.

Владика також вручив орден святого Георгія Побідоносця благодійнику храму Сергію Дякову.

Багато добрих слів пролунало цього святкового дня на адресу люблячого і смиренного служителя Божого.

Многая літа, батюшка!