17.12.2015  «Допомагайте нам допомагати»

В Каховці відбувся традиційний благодійний вечір «У колі друзів». Організований благодійним фондом «Лепта», захід зібрав небайдужих людей, які об’єдналися заради допомоги ближнім. Цього року завданням організаторів було зібрати кошти для ремонту палати та ігрової кімнати для дітей, позбавлених батьківського піклування в дитячому відділенні каховської районної лікарні.

У затишному залі — зовсім різні люди: представники духовенства на чолі з єпископом Філаретом, волонтери, представники бізнесу та артисти. Програма заходу була насиченою: ярмарок сувенірів від майстрів народної творчості, благодійний аукціон, а також захоплюючий звіт про роботу фонду «Лепта» у відеоформаті, численні виступи друзів і творчі сюрпризи. А результатом стали понад 18 000 гривень, зібраних під час благодійного вечора.

Владика Філарет виступив з напутнім словом на початку вечора, а також передав організаторам гроші, надані благодійником, який побажав лишитися невідомим.