08.01.2016  Різдвяний концерт

У Новій Каховці відбувся традиційний Різдвяний концерт, який ось уже впродовж кількох років стає своєрідною мистецькою кульмінацією святочних днів. Після відкриття програми до учасників та гостей звернулися Новокаховський міський голова Володимир Коваленко та Преосвященніший єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет. А далі розпочалося справжнє свято!

В кінотеатрі «Юність» пролунало багато вокальних творів у виконанні церковних та світських колективів. Порадували глядачів виступи танцюристів; лунала прекрасна музика у виконанні солістів та інструментальних колективів. незважаючи на двогодинну тривалість, свято не залишило відчуття втоми; навпаки: багато хто сумував, що все так швидко скінчилося.

Вдалим був і фінал свята: диякон Михайло Гнатюк разом із архієрейським хором Андріївського кафедрального собору Нової Каховки під керівництвом Ірини Ракочі виконав заключну арію з опери Миколи Лисенка «Наталка Полтавка» «Де згода в сімействі» в обробці Івана Козловського. «Де згода в сімействі, де мир і тишина, щасливі там люди, блаженна сторона…», — проникливо лилися слова арії, яка вже стала народною піснею. «Пошли, Боже, радість, і щастя, і покров на нашу господу, на тихий сей край! І тихеє щастя, і в мислях соглас’є, і щирую любов… Дай любов!», — після цього справді молитовного звернення до Бога зал стоячи аплодував не лише через майстерність виконавців, але й тому, що саме любові так не вистачає сьогодні всім нам.