10.01.2016  Різдвяний концерт

В Каховці відбувся традиційний Різдвяний концерт. В залі районного палацу культури зібралося багато глядачів, які мали змогу насолоджуватися мистецтвом дітей та дорослих — всіх, які прославляли своєю творчістю Народженого Христа. До присутніх зверталися єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет, голова Каховської районної ради Тетяна Тертична та заступник голови Каховської районної державної адміністрації Ольга Вакулич.

Свято відкрили вихованці недільної школи Покровського кафедрального собору Каховки. Перед присутніми виступили архієрейські хори кафедральних храмів: Покровського Каховки і Андріївського Нової Каховки. Порадували своїми виступами вихованці та викладачі Каховської школи мистецтв, народного ансамблю танця «Надія» ДК «Меліоратор», танцювальний колектив «Веселушки» Каховського центру дитячої творчості.

А урочисто-піднесеним завершенням дійства стало виконання дияконом Михайлом Гнатюком заключної арії з опери Миколи Лисенка на слова Івана Котляревського «Наталка Полтава» «Де згода в сімействі».