11.01.2016  Свято в реабілітаційному центрі

З благословення Преосвященнішого єпископа Новокаховського і Генічеського Філарета, єпархія долучилася до організації та проведення Різдвяного свята в Новокаховському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Це стало вже доброю традицією: у дні, коли весь світ святкує Різдво, до особливих діточок приходять священики та небайдужі миряни і несуть благу вість про народження Христа Спасителя.

Цього року дітлахів вітав клірик Андріївського кафедрального собору ієромонах Іларіон (Воскобойников). А святкові колядки виконували з числа православної молоді Нової Каховки та Каховки під керівництвом диякона Михайла Гнатюка. Після виступів та вітань діти отримали від священика і солодкі дарунки.

Діток вітали також керівники міста, депутати та підприємці, які також вручили всім і багато приємних і смачних подарунків. До речі, зараз центр реабілітації відвідує 38 діток.