29.01.2016  Преосвященніший єпископ Філарет узяв участь в роботі Собору єпископів Української Православної Церкви

В актовому залі Святої Успенської Києво-Печерської Лаври під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія відбулося засідання Собору єпископів Української Православної Церкви. В роботі Собору взяли участь 75 архієреїв Української Православної Церкви, з яких 48 єпархіальних, 26 вікарних і один, котрий перебуває на спокої.

Після початкової молитви були ухвалені порядок денний Собору та обрані мандатна, лічильна та редакційна комісії. Преосвященніший єпископ Філарет був включений до складу редакційної комісії Собору.

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звернувся до присутніх із доповіддю. Потім Предстоятель відповів на питання учасників Собору.

Собор ухвалив звернення до пастви. Наприкінці роботи зібрання ювілярам були вручені церковні нагороди.