14.02.2016  Вшанування воїнів-інтернаціоналістів

Напередодні річниці виведення військ із Афганістану — Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав — в Андріївському кафедральному соборі Нової Каховки було відправлено панахиду за воїнами-інтернаціоналістами. Богослужіння очолив Керуючий Новокаховською єпархією Преосвященніший єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет, якому співслужили Секретар Новокаховської єпархії протоієрей Миколай Ананьїн та клірики кафедрального храму. Молитовно співав хор соборного духовенства.

За єктеніями та молитвами підносилася низка імен тих, хто загинув далеко від рідного краю, помер від ран та хвороб. Була виголошена «Вічна пам’ять» всім спочилим воїнам.

По завершенні богослужіння Його Преосвященство звернувся до присутніх зі словом.