13.03.2016  Блаженніший Митрополит Онуфрій благословив паству на молитовний подвиг задля миру в Україні

Предстоятель в черговий раз дав особливе благословення на Великий піст усім вірним Української Православної Церкви. «Вірним нашої Святої Української Православної Церкви благословляється протягом всього періоду Великого Посту кожен день прочитувати по одній главі зі святого Євангелія і по тридцять три молитви Іісусові», — закликав Блаженніший владика у своєму Великопісному посланні.

«Це буде нашою особливою молитвою за мир на нашій Українській землі. — зокрема, зазначив Його Блаженство. — Нехай Господь благословить нашу землю і усіх нас».

Минулого року Архіпастир також благословив задля миру в країні посилити піст та молитви. «Щоп’ятниці Великого посту посилити піст (по можливості з повним обмеженням у їжі, окрім хліба й води до заходу сонця), а також прочитувати протягом дня по 12 молитов «Отче наш» із земними поклонами та 12 молитов «Богородице Діво» із земними поклонами», — йшлося в Розпорядженні Предстоятеля УПЦ від 2015 року.