12.03.2016  «Божья коровка» значить — Сонечко

На запрошення організаторів Преосвященніший єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет відвідав урочистий захід, присвячений 20-річному ювілею Народного художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України ансамбля сучасної хореографії «Божья коровка», який відбувся в міському кінотеатрі «Юність».

Привітати ювілярів, які навчають дітей краси і гармонії, прийшли різні люди, яких об’єднує любов до мистецтва. Керівники ансамблю Ольга В’юнова і Юлія Азовська, педагоги та викладачі вислухали багато теплих слів від Новокаховського міського голови Володимира Коваленка, заступника керівника міського відділу культури Наталі Зарудної, директора школи №10 Тамари Коткіної, директора будинку дитячої творчості Ірини Лісовської, директора Херсонського державного Будинку художньої творчості Валерія Висовня, директора приладобудівного технікуму Лариси Глазунової.

Преосвященніший єпископ Філарет також звернувся до присутніх у залі з коротким словом. «Божья коровка» означає українською «Сонечко», — зазначив владика. Архіпастир побажав керівникам і учасникам колективу бути сонечками, які добротою і любов’ю освітлюють темряву довкола.

І протягом майже трьох годин зовсім юні танцюристи, а також і аматори старшого віку радували глядачів своїм мистецтвом, викликаючи хвилі оплесків.