12.04.2017  Писанкове дерево
Традиції прикрашати «Писанкове дерево» на подвір’ї Андріївського кафедрального собору вже кілька років. Так і сьогодні міська рада учнівського самоврядування, яка працює на базі Будинку дитячої творчості (директор І. Лісовська), прилучилася до прикрашання «Писанкового дерева». Активісти зібрали крашанки, писанки та креативні вироби, які власноруч виготовили учні шкіл міста. Активісти учнівського самоврядування прикрашали Пасхальні дерева на території Свято-Андріївського храму. Разом з дітьми дерева прикрашав отець Іларіон, який звернувся до них з добрим словом та настановою. В акції взяли участь діти різного віку, від першого до одинадцятого класів, а саме учні: ЗОШ №1, НВК №2, ЗОШ №3, ЗОШ №4, ЗОШ №7, СЗОШ №8, Гімназії, ЗОШ №10 и НКТЕЛ.