15.04.2017  Вітання від керівника області
На адресу Керуючого Новокаховською єпархією надійшло вітання від Глави Херсонської обласної державної адміністрації п. Андрія Гордєєва. Андрій Анатолійович просив передати Православним віруючим Новокаховської єпархії такі слова:
Шановні земляки! Дорога Херсонщино!
Сердечно вітаю всіх християн і людей доброї волі з Воскресінням Христовим, яке наповнює наші серця найдобрішими надіями та вірою в краще майбутнє!
Світле Христове Воскресіння – це перемога добра над злом, це торжество життя, нерозривний зв’язок поколінь, що об’єднує всіх нас в одну Українську родину!
Воскрес Христос! Воскресне й Україна!
Щороку Великдень нагадує нам про істинну мету земного буття, наповнює його благочестивим духовним змістом і вселяє впевненість у прийдешнє майбутнє.  Чудо Христового Воскресіння дарує нам надію та оптимізм, з якими ми визначаємо свій  життєвий шлях, спонукає до духовної єдності задля спільного блага. Саме у ці святкові дні ми переосмислюємо праведність своїх помислів і вчинків, просимо у Господа духовної наснаги.
Тож нехай сила Христового Воскресіння наповнить наші серця щирою радістю спілкування з близькими, адже саме в цей день ми зустрічаємося з найріднішими людьми, аби за святковим столом побажати один одному щастя, здоров’я і благополуччя! Хай у ваших оселях завжди будуть затишок і добробут, душа стає світлішою, серце зігріває любов, а помисли будуть щирими та добрими.
Бажаю вам і вашим рідним відчути повноту життя та родинне тепло. Хай Господь дарує вам радість, мир та злагоду на довгії літа!
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою,
Голова Херсонської обласної державної адміністрації                               А.Гордєєв