16.04.2017  Духовенство єпархії привітало військових з Великоднем
У день Світлого Христового Воскресіння духовенство Новокаховської єпархії привітало військовослужбовців із Великодніми святами.
Каховка
Благочинний Каховського округу протоієрей Миколай Бойко у супроводі клірика Покровського кафедрального собору протодиякона Олександра Чмира відвідав 57-му окрему мотопіхотну бригаду, яка тимчасово перебуває в селі Волинське Каховського району. Священик привітав військовослужбовців зі святом, а також освятив Пасхальні страви військовим та передав Великодні дарунки від парафіян Покровського собору.
Нова Каховка
Голова єпархіального відділу по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями протоієрей Георгій Яковчук відвідав Новокаховську зенітно-ракетну частину (в/ч А1836М0) повітряних сил Міністерства оборони України, де привітав військовослужбовців зі Світлим Христовим Воскресінням. Під час зустрічі о. Георгій розповів про подію Воскресіння Христового та побажав кожному військовому миру в душі, бо лише тоді мир прийде на нашу багатостраждальну українську землю На завершення священик освятив Великодні страви військовослужбовцям.
Новотроїцьке
Традиційно на Великдень на запрошення керівництва прикордонного гарнізону (с. Благовіщенка Новотроїцького району) благочинний Новотроїцького округу протоієрей Миколай Кузьменко у присутності офіцерів та солдатів звершив освячення пасок та інших Великодніх страв. Опісля було виголошене Пасхальне вітання Керуючого єпархією, всі захисники кордону отримали у благословення іконки Воскресіння Христового.