09.05.2017  День Перемоги: Новоолексіївка
З благословення Преосвященнішого єпископа Новокаховського і Генічеського Філарета, парафіяни Покровського храму Новоолексіївки на чолі з настоятелем священиком Іоанном Лучковським, за участі ветеранів Афганістану та козаків окремого Усть-Азовського козачого полку, здійснили Хресній хід від храму до могили загиблих воїнів Другої світової війни. Біля Братської могили воїнів-визволителів відбулася панахида за загиблими під час Другої світової війни, а також воїнами АТО. По закінченню панахиди, звертаючись до присутніх, о. Іоанн сказав: Сьогодні — день подяки тим людям, які боролися з фашизмом, не шкодуючи власного життя заради щастя майбутніх поколінь. Цей день потрібно зустрічати з великим трепетом, добрим серцем і добрими надіями. Війна, яка прокотилась всією Україною своїм всезнищуючим катком, принесла разом із собою велику розруху, сльози та смерть українцям. Ми сьогодні помолилися за упокій тих воїнів, які віддали своє життя за велику перемогу над фашизмом, і тих, що віддали своє життя у мирний час, — зазначив священик.