18.05.2017  День вишиванки
18 травня у ЗОШ № 5 м. Таврійськ відбулися урочистості з нагоди Дня Патріота та Дня вишиванки. За багаторічною традицією саме у цей день учні 7-х класів стають джурами: помічниками козаків. Під час урочистої лінійки виносять козацькі клейноди та корогви і юні козаки складають присягу на вірність народу України. Юнаки обіцяють бути мужніми, добрими, справедливими, шляхетними та готовими стати на захист свого народу і Батьківщини.
На святі були присутні гості: козаки Херсонської (Кам’янсько — Олешківської паланки) війська Запорізького: Властов Ю.М., Кондрацький Л.А. та Глущенко О.М.
На запрошення керівництва школи настоятель Свято-Казанського храму м. Таврійська протоієрей Василь Бабич також привітав юних джур.
Свято завершилося веселими козацькими розвагами та іграми.