07.06.2017  Хресний хід духовенства і мирян двох єпархій Херсонщини
Центральними вулицями Херсона пройшов традиційний Хресний хід з Касперівською іконою Божої Матері. У святковій молитовній ході, яку очолили митрополит Херсонський і Таврійський Іоанн та єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет, взяли участь священнослужителі Херсонської та Новокаховської єпархій, представники влади, численні віруючі, серед яких було багато дітей і молоді.
Як і в минулі роки, урочиста хода проходила зі Свято-Духівського кафедрального собору до храму Всіх святих з молитвою за мир в Україні.
Наприкінці хресного ходу, на території Всіхсвятської церкви, владика Іоанн подякував усім за спільну молитву, привітав віруючих зі святом Святої Трійці та перебуванням у Херсоні чудотворного образу Божої Матері.
На завершення урочистостей Касперівську ікону Богородиці було пронесено над головами віруючих, після чого святиня відбула до Одеси.