13.06.2017  Не для війни ростили сина
У зоні проведення АТО загинув мешканець Горностаївського району молодший сержант Сергій Горо. Як повідомили — «у результаті прямого попадання міни». Сергій народився в Молдавії, йому було неповних 36 років. Вдома у Сергія залишилася дружина і дві доньки — 10 і 15 років, та згорьовані батьки.
...У ніч із понеділка на вівторок тіло загиблого доставили до рідного села. Провести в останню путь та попрощатися із Сергієм прийшли не одна сотня земляків, очільники району та селища, представники з області та громад району, колективу Ольгинської школи, побратими-військовослужбовці із сусідніх районів, приїхали й бійці з військової частини. До місцевого цвинтаря, розташованого більш, ніж за два кілометри від села, домовину несли на руках. Прощаючись із загиблим, розповідали про Сергія, його відданість, доброту, відповідальність та товариську підтримку. Православне відспівування Сергія Горо здійснив настоятель Ольгинської парафії протоієрей Сергій Сливенко, який закликав всіх старанно молитися за мир у нашій державі, бо вже занадто багато пролилося крові людей.