22.06.2017  День пам’яті та скорботи
У Новокаховському Парку Слави відбувся урочистий меморіальний захід, присвячений Дню пам’яті та скорботи. Серед присутніх — керівники міста, працівники бюджетних установ, молодь, пересічні городяни. До присутніх звернулися Новокаховський міський голова Володимир Коваленко, учасник визволення України від фашистських загарбників полковник у відставці, Степан Міненко, керівник організації ветеранів та воїнів АТО «Біла стріла» Дмитро Марков. Лунали пісні у виконанні народного хору ветеранів війни та праці під керівництвом Світлани Ричкової. Завершився мітинг традиційною церемонією покладання квітів.
З благословення Преосвященнішого єпископа Новокаховського і Генічеського Філарета, участь у заході взяв Секретар Новокаховської єпархії протоієрей Миколай Ананьїн, який звернувся до присутніх зі словом.